כמה מכם היו רוצים להרוויח כסף בזמן שהם ישנים?

היי, קוראים לי הדר אשוח וברוכים הבאים לאתר שלי. אתם מוזמנים לגלול ולקרוא עליי, לצפות בראיונות שעשו עליי בתקשורת – או ללחוץ על הכפתור כאן למטה ולקבל שיעור מתנה ממני שבו אני חושף את 4 הדרכים הכי טובות ליצירת הכנסה נוספת של 10,000₪ בחודש מהאינטרנט.

הכירו את הדר אשוח

גלו כיצד הדר אשוח בנה את האימפריה שלו

כתבות מרחבי הרשת:

הדר אשוח חדשות 13
הדר אשוח כתבה במאקו
הדר אשוח כתבה ב Ynet
הדר אשוח בכלכליסט

קורסים והכשרות

4 דרכים להרוויח כסף באינטרנט

ב-3 השנים האחרונות לימדתי אלפי אנשים בישראל את השיטות שגרמו לי לצאת לחופש כלכלי ולעשות את המיליון הראשון שלי לפני גיל 18.

בניגוד לעבר, היום, אני לא רק רוצה להראות לכם את השיטות שמהן אני עושה כסף, אלא ללמד אתכם איך לייצר שיטות כאלו בעצמכם. כמו שאומרים – במקום לתת לכם דג – אני רוצה ללמד אתכם איך לדוג.

אני מניח שאנחנו עדיין לא מכירים לעומק, ולכן אני רוצה לתת לכם שיעור פרקטי באורך של שעה בחינם (!) שבו אני מלמד את התכנים הבאים.

תוכנית 2100 לשיווק דיגיטלי

הכירו את אקדמיית 2100, זוהי האקדמיה הראשונה למקצועות השיווק הדיגיטלים באינטרנט, למעלה מ 2000 תלמידים שהתחילו היום ללמוד מקצוע משנה חיים.

זה לא משנה אם אתה נמצא בשוק העבודה ומחפש לעשות הסבת מקצוע, אם אתה רוצה לייצר הכנסה נוספת מהבית בזמנך הפנוי או אם אתה רוצה לקבל עוד מנוע "טורבו" לעסק שלך – באקדמיית 2100 אתה תקבל את כל הכלים שצריך בשביל להטיס את עצמך קדימה.

 

קורס מנהלי רשתות חברתיות

גולשים המון ברשתות החברתיות, גוללים בין פייסבוק לאינסטגרם, האם ידעתם שאפשר גם להרוויח מזה כסף, כן כן שמעתם נכון יש כזה מקצוע.

שבו תלמדו הכל על עולם ה"ניו מדיה" והרשתות החברתיות ואיך כל אחד יכול להפוך את זה למקצוע שיכול לייצר הכנסה של 120 – 400 ש"ח בשעה כעצמאי, או הכנסה חודשית של 8,000 – 12,000 ש"ח בחודש כשכיר!

גלו את כל הסודות של הדר אשוח עכשיו

הירשמו עכשיו וקבלו הדרכה חינמית למייל, בא תראו כיצד הדר אשוח מרוויח כסף עם שיווק דיגיטלי

כתבות אחרונות